طراحی داخلی اتاق خواب اصلی ۰۴

طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای اتاق خواب اصلی ( مستر ) پروژه مسکونی توسط مجموعه دلارام دیزاین با طراحی خاص و منحصر به فرد انجام شده است.
تمامی عناصر اتاق مطابق با طراحی دکوراسیون اتاق خواب توسط تیم اجرایی ما ساخته شده است ، تخت خواب و مبلمان اتاق از جنس استیل ساخته شده اند و برای میزهای اتاق از سنگ گرانیت چرمی به رنگ سبز یشمی استفاده کردیم ، و همینطور اجرا ی دیوار اتاق خواب مستر با تایل های مخمل و نوار استیل انجام شد؛ به طور کلی رنگ سبز یشمی را برای دیزاین این فضا انتخاب کردیم.
تمامی رنگ های سبز با ویژگی های مثبت و زندگی بخشش همیشه در دکوراسیون خانه ، انتخاب وسایل و مبلمان یکی از محبوب ترین رنگ ها هستند ، این بار از گروه رنگ های سبز ، رنگ سبز یشمی را انتخاب کردیم ، رنگ سبز یشمی رنگی موقر و مجلل است ، به طور کلی رنگ سبز دارای خواص و ویژگی های روانشناختی آرامش بخش و متعالی است. رنگ سبز یعنی تولید بخشندگی ، تعادل ، ایمنی که روح را آرامش می دهد.
در ترکیب رنگ یشمی برای فضای طراحی دکوراسیون اتاق خواب ،  استیل نقره ای و آینه ای و همچنین رنگ کرم روشن با نقوش سفید را برای کاغذ دیوارهای بخشی از اتاق در نظر گرفتیم ، و برای انتقال انرژی و حس بصری مثبت از گیاهان طبیعی پهن برگ در اتاق استفاده کردیم.

طراحی داخلی اتاق خواب اصلی ترابی 04
طراحی داخلی اتاق خواب اصلی ترابی 04
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − سیزده =