Rate this page
طراحی دکوراسیون به سبک سنتی

طراحی دکوراسیون به سبک سنتی

طراحی دکوراسیون منزل به سبک معماری سنتی ایران یکی از شیوه های محبوب و پرطرفدار برای دیزاین منازل در میان ایرانیان است.
بررسی معماری سنتی ایران، عناصر مشترک در میان سبک های گوناگون معماری سنتی، و چگونگی به کار بردن المان های معرفی شده، از جمله مباحث مطرح شده در این مقاله هستند.

۶ نکته ضروری در مورد بازسازی و طراحی نمای ساختمان

۶ نکته ضروری در مورد بازسازی و طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان و بازسازی آن یکی از مراحل مهم در ساخت بنا، شهرسازی و معماری است.
۱.مزیت استفاده از روکش برای طراحی نما،
۲.استفاده از متریال مناسب برای طراحی نما،
۳.ساخت و طراحی فضای ورودی،
۴.تعویض پنجره ها،
۵.ترندهای رنگ بندی در نمای ساختمان در سال ۲۰۲۰،
۶.عایق بندی و ایزوگام،
از جمله مباحث مطرح شده در این مقاله هستند.

سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ویلا

سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ویلا

طراحی دکوراسیون ویلا بسته به عوامل مختلف همچون محیط، متراژ، نوع آب و هوا و … متفاوت است به همین دلیل سبک های مختلفی از طراحی وجود دارد که شما در این زمینه بسته به سلیقه خود می توانید یکی از طرح ها را برای ویلای خود انتخاب کنید. شرکت دلارام دیزاین با بیش از ۱۲ سال تجربه داخلی و بین المللی از صفر تا صد طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ویلا برای ثبت خاطرات شیرین و ماندگار در کنار شماست.

ترندهای رنگ بندی در طراحی دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۰

ترندهای رنگ بندی در طراحی دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۰

هرساله استفاده از رنگ و سبک های خاصی در طراحی دکوراسیون، تبدیل به ترند جهانی شده و بسیاری از مردم به طراحی مطابق با آن سبک ها، تمایل نشان می دهند.
در این مقاله به بررسی ترندهای طراحی داخلی در سال ۲۰۲۰ میپردازیم.
از میان ترندهای سال جاری میلادی، هفت سبک طراحی انتزاعی، ساده، پر زرق و برق، راحت، گیاهی، قرن بیستمی و دست سازه های جهانی در این مقاله بررسی شده و به خواننده آموزش داده می شود.

بررسی معماری مدرن در دکوراسیون داخلی

بررسی معماری مدرن در دکوراسیون داخلی

معماری مدرن در واقع سبکی از طراحی داخلی منزل به شمار می رود که حس سادگی را در خانه، آپارتمان، محیط کار، اداره و … ایجاد می کند، این نوع سبک با زندگی مدرنیته همخوانی دارد و از سبک های پر طرفدار و محبوب چند دهه اخیر به شمار می رود. در طراحی مدرن از خطوط صاف، نورپردازی، کفپوش، فلزات براق، چوب، پلاستیک و … استفاده می کنند که شما می توانید طراحی خود را به صورت دایره، مثلث، بیضی و مستطیل ایجاد کنید. شرکت دلارام دیزاین با بیش از یک دهه تجربه داخلی و بین المللی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی در سبک های مختلف مدرن، کلاسیک، سنتی و … از صفر تا صد پروژه در خدمت شماست.

محوطه سازی اصولی و کاربردی در طراحی دکوراسیون منزل

محوطه سازی اصولی و کاربردی در طراحی دکوراسیون منزل

محوطه سازی در طراحی دکوراسیون بخش های مختلفی از باغ، ویلا، حیاط خانه، مهد کودک، مراکز درمانی، مراکز تجاری و … را شامل می شود. به دلیل افزایش زندگی آپارتمان نشینی طراحی محوطه به سرعت در حال افزایش است طوریکه شما با ذوق و خلاقیت می توانید محوطه حیاط، باغ، ویلا، باغچه با کاربری متفاوت را به فضای دلخواه خود تبدیل کنید و محیط رویایی را ایجاد و از این طریق طبیعت را مهمان خود کنید و آرامش را برای خود به ارمغان بیاورید. شرکت طراحی دلارام دیزاین با ۱۲ سال تجربه مفید داخلی و بین المللی در حوزه های مختلف طراحی دکوراسیون منزل محوطه سازی و … از صفر تا صد طراحی همراه شما است.